SEO OPTIMALIZACErady, tipy, triky, nástroje, zajímavosti

Flag Counter

Publikováno 04.02.2011 v 15:43 v kategorii udělátka na stránky, přečteno: 387x

Narazil jsem na další zajímavou věcičku, která se dá umístit na hlavní stránku blogu nebo osobní stránky.
Flag Counter lze použít na osobní stránce, blogu atd. Slouží ke sledování návštěvnosti z různých zemí. Není třeba zakládat účet ani zadávat e-mail i když je to možné. Účet může zabránit ztrátě dat, pokud si uživatel nikde neuložil odkaz na svojí stránku se statistikou a omylem si smazal html kód ze svojí stránky.
Po vygenerování html kódu a vložení do stránky se objeví první vlaječka a po každé návštěvě z jiné země bude vlaječek přibývat a stejně tak poroste i počítadlo. Vzhled lze nadefinovat, stejně tak i počet zobrazených vlajek atd. Pokud na přehled vlajek klikneme, objeví se stránka s grafy a statistikami.
Ke zrušení stačí odmazat html kód. Ke zrušení může dojít i pokud není stránka 30 dní navštívena.
Podrobnější informace jsou v podmínkách služby a případně mezi nejčastějšími otázkami.

Komentáře

Celkem 1 komentář

 • 40pZTMX2aU 12.10.2013 v 10:52 Jonny,vou te dizer uma coisa a Holanda ne3o e9 muito primeiro mundo ne3o digo, ne3o a imgeam que a gente costuma ter de primeiro mundo, tudo limpinho, sem pedintes, precise3o brite2nica, sf3 carre3o novo na rua nada disso por aqui. Dizem que a Suede7a e a Alemanha se3o mais primeiro mundo no estilo que a gente este1 acostumado a pensar. Vamos dizer um segundo mundo .


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?