SEO OPTIMALIZACErady, tipy, triky, nástroje, zajímavosti

Squidoo a další podobné weby

Publikováno 07.01.2011 v 12:53 v kategorii budování odkazů, přečteno: 2887x

Squidoo je komunitní web, který umožňuje uživatelům vytvářet stránky nazývané 'lenses' na libovolné téma. Tvorba stránek je snadná a nevyžaduje žádné zvláštní technické nebo programátorské dovednosti.
Stránka se skládá z modulů, které usnadňují její tvorbu. Je podporováno vydělávání peněz pomocí affiliate programů. Část nebo celý příjem je možné darovat na charitu. Jinak platí, že 50% vydělaných peněz získávají tvůrci stránek, 50 % se používá na platy zaměstnanců, provoz serverů, charitu atd.(zdroj) Výhodou vydělávání peněz přes Squidoo je, že práce vynaložená na psaní článků v současnosti může vydělávat peníze ještě po velmi dlouhé době. Také je možné vydělat získáním nového člena. 

Squidoo lze také využít ke tvorbě zpětných odkazů. Uživatel má kontrolu na textem odkazu, může vytvářet odkazy na konkrétní stránky svého webu nebo blogu a odkaz přichází ze serveru s vysokým PR. Bohužel to vedlo k nárustu spamu a zneužívání tohoto webu.

Jako mnoho dalších webů, i Squidoo má vlastní Terms of Service, které je třeba si důkladně prostudovat před vytvořením účtu. Další informace obsahuje například Wikipedia (anglická verze).
 
Mezi další podobné servery patří například :

http://www.infobarrel.com

Komentáře

Celkem 3 komentáře

 • monika 08.01.2011 v 23:49 pujdu to vyzkouset, musim zvysit navstevnost stranek a tak by se mi par backlinku hodilo. Cekam na dalsi tvuj clanek. Musim toho jeste hodne nastudovat o seo.


 • Smitha157 06.08.2014 v 15:37 Hey, you used to write amazing, but the last couple of posts have been kinda boring I miss your tremendous writings. Past couple of posts are just a little out of track! come on! ddgkdgfbdeebdegk


 • Smithe100 21.09.2017 v 09:40 Muchos Gracias for your blog post. badbkegeddeaeddf


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?